Pizza- & pastawagen
In onze mobiele pizzawagens zijn alle benodigdheden en ingrediënten aanwezig om tal van verschillende pizza’s vakkundig klaar te maken. Een pizza margherita voor de liefhebbers? Een pizza hawaï voor de kinderen? Of de peperoni. Met het mobiele pizzakraam stelt u al uw gasten in een oogwenk tevreden.
Onze troef, verse ingrediënten
Voor evenementen voorzien we de pizzabaguetten die we ter plaatsen afbakken. Hier voorzien we ook verschillende soorten waaronder de mozzkito hawai, peperoni, en de veggie greek.
Naast het prachtig pizza-aanbod kunt u ook nog kiezen voor de pasta's. De heerlijke pasta's gemaakt met de lekkerste toppings waaronder de klassieke bolognaise, carbonara of 4-kazensaus.
Tal van mogelijkheden:
- Verse pizza's
- Pizzabaguetten
- Pasta's met toppings
Interesse in onze pizza- of pastawagens?
Een pizza margherita of pasta bolognese op jouw feest of event? Wij geven graag meer informatie en een passende offerte.